A101 Aktüel Ürünler Listesinde Bu Hafta Neler Var?

Evinizin bir numaralı aktüel alışveriş sitesi olan A101 Markette bu hafta neler var? 16 Ağustos Perşembe Gününden itibaren satışta olacak ürünler.

A101 Aktüel Ürünler Listesinde Bu Hafta Neler Var?

A101 Aktüel Ürünler Listesinde Bu Hafta Neler Var?

Evinizin bir numaralı aktüel alışveriş sitesi olan A101, bu hafta da sizler için oldukça kullanışlı ve bayrama yakışır şekilde ürünler hazırlamış. Kurbanlıklarınızı da dana ve koç olarak A101’den seçebilirsiniz.

Kaliteli Ürünlere Uygun Fiyat Ödemenin Keyfini Yaşayın

16 Ağustos Perşembe gününden itibaren satışta olacak ürünler için sizde eksiklerinizi uygun fiyatlı ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Teknolojinin farklı noktalarına dokunan A101, 43” full hd televizyon ile sizi karşılıyor.

Şarkı söylemekten hoşlanan ve karaoke’ye bayılanlar için karaoke mikrofon, kaydettiğiniz sesleri dinleyebilmeniz için blutooth hoparlör, daha net fotoğraflar çekebilmeniz için lens, çektiğiniz resimleri kaydedebilmeniz için 32 GB usb bellek ve 32 GB Micro SD kart, bayramda sevdiklerinizi arayabileceğiniz Galaxy J7 Duo cep telefonu, ailecek pikniğe gittiğinizde sıcak havada yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz araç içi mini buzdolabı, aracınızın hem iç hem de dış temizliği için araç tipi el süpürgesi, araç içi su ısıtıcı, basınçlı yıkama makinesi, hava hortumu tabancası, taş motoru, caraskal satışa sunuyor.

Bayramın Güzelliklerini Evinize Taşıyın

Kurban bayramında gerekli olabilecek bütün alet ve edevatlar A101 ile tek bir alışveriş noktasında. Sizin için bütün detayları düşünen A101 bayramın keyfini yaşamanıza yardımcı oluyor. Kurban etlerinizi rahatlıkla kesebileceğiniz farklı özellikteki bıçakları hizmetinize sunuyor. Dilimleme bıçağı, yüzme bıçağı, sıyırma bıçağı, et kesme bıçağı, satır, et dövme demiri, ev tipi bıçak bileyici, bambu 3’lü kesme tahtası, etlerinizi orantılı bir şekilde ayırmanızı sağlayacak mekanik el terazisi, doğradığınız etlerinizi kıyma yapabileceğiniz kıyma makinesi ve bıçak bileme makinesi, etlerinizi hijyenik olarak poşetleyebileceğiniz birbirinden farklı boyutlarda buzdolabı poşetleri ve çöp poşetleri, 16 Ağustos’ta satışta.

Bambu Severler Doğru A101’e

Hem sağlıklı hem de kullanışlı olan bambu ürünler bu hafta A101 raflarında yerini alıyor. 29*29 ebatlarında kek fanusu, 32*32 ölçülerinde beş bölmeli kahvaltılık, beş gözlü çerezlik, sunum tahtası, tereyağı ve peynirlik, ahşap kaşıklar ile evinizde bambu rüzgârı estirebilirsiniz. Çelik tencere ve çift taraflı döküm tava, borcam 3’lü ve kapaklı, manuel doğrayıcı, plastik saklama kapları, yuvarlak kâse, kaydırmaz tepsi ve çocuklarınız için toka çeşitleri yer almakta. Izgara, fırın, bayram şekerleri, temizlik ürünler ve gıda üzerine de birçok üründe indirim söz konusu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER