Deniz Çakır Diziden Neden Ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi. Sevilen Dizinin Başrol oyuncusu Deniz Çakır Dizi kadrosundan çıkarıldı.

Deniz Çakır Diziden Neden Ayrıldı?

Deniz Çakır Dizi Kadrosundan Neden çıkarıldı?

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi. Dizinin sevilen yıldızı Başrol oyuncusu Deniz Çakır Meryem karakteri Hızır'ın karısı rolünü canlandırıyordu. Son 3 sezondur dizi ekibinde yer alan başarılı oyuncu dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz'ın kararıyla dizi kadrosundan çıkarıldı. Yaşanan flaş gelişme sonrası tüm gözler Deniz Çakır'a çevrildi. Oyuncu bu ayrılığı doğrularken daha fazla bir açıklama yapmadı ve dizi ekimine teşekkürlerini iletti. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ise yaşanan ayrılık sonrası sosyal medya hesabından oyuncu ile ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

3 Sezondur Reyting Rekortmeni

3 Sezondur zirve yarışında zirveyi kimseye kaptırmayan, büyük bir izleyici kitlesine sahip olan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları tarafından EDHO diye anılan, dizi oyuncuları en az dizi kadar seviliyordu. Dizide Hızır yani Oktay Kaynarca'nın eşi rolündeki Deniz Çakır'ın önümüzdeki sezon için dizide yer almayacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Dizi yapımcısı Raci Şaşmaz'ın bu kararı verdiği ve Deniz Çakır'ın fişini çektiği konuşuluyor. Nedeni hakkında henüz kimse tarafından net bir açıklama yapılmazken, ayrılık haberini oyuncu doğruladı ve dizi setindeki arkadaşlarına başarılar diledi.

Yeni Sezon Tanıtımında Deniz Çakır'a Yer Verilmedi

Eylül ayında ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tanıtımları yapılmaya başlandı. Yeni tanıtımlarında diziden ayrılan Deniz Çakır'a yer verilmedi. Tüm hayranları tarafından nedeni merak edilirken, akıllarda ünlü oyuncunun özel yaşantısının bu ayrılığa sebep olduğu kuşkusu kaldı. Sık sık alkollü görüntü veren ve sergilediği tutumlarda dikkatleri üzerine çeken oyuncunun özel yaşamına dikkat etmemesi bu kararda etkili olduğu yönünde kuşkulara neden oldu. Özel yaşamı işinden kovulmasına neden olduğu yönündeki haberler şuan yapımcı tarafından doğrulanmadı.

Deniz Çakır Mesaj Yayınladı

Hayranlarına sosyal medyadan mesaj yayınlayan Deniz Çakır dizi hakkında olumlu yorumlar yaparken, kendisine 3 sezondur dizinin çok şey kattığını dile getirdi. Maceranın sonuna geldiğini ve iyi insan olmanın önemine vurgu yaptı. Deniz Çakır ile birlikte Olgun Şimşek'te diziye veda etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER