Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar Gelir belgesiz kredi kullanımı sağlayan birçok banka bulunmaktadır. Bu krediyi sağlayan bankalar:

 • Denizbank
 • Enpara
 • NKolayKredi
 • CEPTETEB
 • Odeabank
 • ING BANK
 • QNB Finansbank
 • Akbank
 • Türkiye İş Bankası

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Kullanılmaktadır?

Gelir belgesi, başvuran kişinin aylık gelirlerini belirten bir belgedir. Bu belge bankalar tarafından, başvuran kişinin krediyi ödeme gücünü öğrenmek amacıyla istenmektedir. Çalışan kişiler için gelir belgesi maaş bordrosudur. Serbest meslek (esnaf, işyeri ortağı vb.) sahipleri için vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri ve bilanço belgeleri gelir belgesi yerine geçmektedir. Kira tarzı gelirleri olan kişiler ise, kirada olan alanlarına ait tapu fotokopileri ve kira kontratlarını belirtmelidir. Gelir belgesi olmadan kredi kullanımı, başvurulan bankaların müşterilerine daha kolay verilmektedir. Aşağıda bordrosuz kredi kullanabileceğiniz bankalar ve kredi seçenekleri bulunmaktadır.

Kredi kullanımlarında ayrıca kredi notuna da dikkat edilmelidir. Kredi notu düşük olan kişilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Gelir belgesi istemeyen bankaların çoğu kredi notu düşük olanlara da kredi sağlamaktadır.

Gelir belgesi olmadan kredi kullanmak isteyen kişilerin online bankacılığa yönelmesi gerekmektedir. Bankaların çoğu internet bankacılığı sayesinde yapılan kredi başvurularında belge istememektedir. Hatta şubeye gitme zorunluluğu bile bulunmamaktadır. Başvurunuz onaylanınca krediniz hesabınıza aktarılmaktadır.

Denizbank:

Denizbank gelir belgesiz kredi seçeneğini olan Cebimde Kredi’yi kullanabilirsiniz. En fazla 55.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranları %2,79’dan başlamaktadır. Ödemeleriniz için 48 ay vade sağlanmaktadır. Kredi için evrak ve kefil istenmemektedir. Sadece kimlik belgeniz ve fotokopisi gerekmektedir. Denizbank kredi başvurusu SMS yoluyla ve internet bankacılığı yoluyla yapılmaktadır. SMS ile başvuru yapmak için, KREDİM yazıp, TC kimlik numaranız ile 3280’e yollamanız gerekmektedir. Başvuru sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gelmektedir. Sonuç olumluysa kullanabileceğiniz kredi limiti ve vade şekli telefonunuza gelecektir. Sonrasında şubeye gitmeniz gerekecektir.

Enpara:

Enpara.com bir QNB Finansbank uygulamasıdır. İnternet üzerinden banka ve kredi hizmeti vermektedir. Enpara’nın ihtiyaç kredisi seçeneği ile en az 1000 TL, en fazla 50.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %2,77’den başlamaktadır. 48 ay vade sağlanmaktadır. Başvurular Enpara.com üzerinden yapılmaktadır. Bu krediden faydalanmak için Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir. Krediyi kullanmak için Enpara’ya üye olabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurusunun 8 iş saati içinde çözüme ulaştırılır. Olumluysa gerekli bilgiler size yollanır. Krediniz daha sonra hesabınıza yatırılmaktadır. Kredilerinizin ödemelerini Enpara.com internet bankacılığı ve cep telefonu uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Bu ödeme yoluyla diğer hesap veya kartlarınızda bulunan paralarınızı, kredi ödemeniz için kullanabilirsiniz. Diğer bir ödeme yolu ise QNB Finansbank ATM’leridir. QNB Finansbank ATM’lerinden ödeme seçenekleri arasında Enpara kredi ödemelerini bulabilirsiniz.

NKolayKredi:

NKolayKredi bir Aktif Bank uygulamasıdır. Düşük kredi notuna sahip kişilere de kredi sağlanmaktadır. En fazla 10.000 TL kredi kullanılabilmektedir. Faiz oranı %2,29’dan başlamaktadır ve 48 aya kadar vade sağlanmaktadır. Aktif Bank müşterileri gerekli parayı site üzerinden belirtip belgeleri doldurduktan sonra krediyi kullanabilir. Kredi 5 dakika içerisinde müşterinin hesabına aktarılmaktadır. Passolig banka kart olanlar da aynı işlemle kredi kullanabilir. Aktif Bank müşterisi olmayan ve Passolig ön ödemeli kartı olan kişiler öncelikle bir başvuru formu doldurmalıdır. Sözleşmeleri onaylayan kişilerin durumlarına göre kredileri hesaplarına yatmaktadır. Paranızı isterseniz doğrudan hesabınıza alabilirsiniz. Tüm PTT şubelerinden kredinizi teslim alabilirsiniz. Diğer bir yol ise NKolay kartı çıkararak parayı kart ile kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi internet bankacılığından yapabilirsiniz. Diğer yol ise Aktif Bank ve PTT şubeleri ile Aktif Bank, PTT, Akbank ve Vakıfbank ATM’leridir. NKolay kart ödemelerinizi de Aktif Bank’a bağlı olan ATM’ler aracılığıyla yapabilirsiniz.

CEPTETEB:

TEB gelir belgesiz kredi işlemini bir TEB uygulaması olan CEPTETEB ile sağlamaktadır. En az 1000 TL, en fazla 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranları %2,79’dan başlamaktadır ve 48 aya kadar vade sağlanmaktadır. 5000 TL kredi hemen verilmektedir. TEB veya CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler, başvurularını yaptıktan sonra TEB danışmanıyla görüşmelidir. TEB veya CEPTETEB müşterisi olanlar internet bankacılığı veya mobil bankacılık ile başvuru yapabilir. Başvuru sonucu genelde 3 dakika içerisinde cep telefonuna gelmektedir. Paranızı doğrudan hesabınız aracılığıyla alabilirsiniz. Ödemelerinizi CEPTETEB mobil ve internet şubeleri ile TEB şubeleri ve ATM’leri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Odeabank:

Odeabank ile 36 aya kadar vade sağlanan, en fazla 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %3,45’tir. Krediye Odeabank internet bankacılığı veya mobil bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz. Ödemelerinizi internet bankacılığı üzerinden, 444 8 444 telefon bankacılığından, mobil bankacılıktan, havale ile ya da Akbank ATM’leri ve PTT şubelerinden yapabilirsiniz.

ING BANK:

ING BANK gelir belgesi gerekmeyen kredi ile en fazla 5000 TL kredi kullanabilirsiniz. Mini Kredi olarak adlandırılan bu kredinin faiz oranları %2,99’dan başlamaktadır. 48 ay vade sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Bu ücret anaparanın %0,5’i kadardır. Mini Kredi’ye başvurunuzu ING BANK internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

QNB Finansbank:

QNB Finansbank gelir belgesiz kredi seçeneği Hazır Kredi hizmetiyle sağlanmaktadır. Mevcut hesabınızın limitine bağlı olarak tahsis edilen bir kredidir. En fazla 48 ay vade sağlanmaktadır. Kredi başvurusunu QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerinden, telefon bankacılığından, internet bankacılığından ve mobil bankacılıktan yapılmaktadır.

Xculisive bankacılık aracılığıyla da Hazır Kredi kullanabilirsiniz. Xclusive bankacılık Hazır Kredi seçeneği ile en fazla 20.000 TL tüketici kredisi, en fazla 60.000 TL taşıt kredisi ve en fazla 200.000 TL olmak üzere konut kredisi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinin faiz oranı %2,59’dan, konut kredilerinin faiz oranı %2,40’dan ve taşıt kredilerinin faiz oranı %2,69’dan başlamaktadır.

Akbank:

Akbank ile sağlanan gelir belgesiz kredi çeşitleri şunlardır:

 • Akbank Direkt Kredi: İnternet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılmaktadır. Belgesiz ve kefilsiz kredi sağlamaktadır. Şubeye gitmenize gerek yoktur. Akbank müşterileri krediye doğrudan başvurabilir. Akbank müşterisi olmayanlar ise TC kimlik numarası ve telefon numarası yazarak başvurabilir. En kısa sürede kişinin başvurabileceği kredi miktarı cep telefonuna SMS olarak gönderilmektedir.
 • Web Kredi: İnternet bankacılığı ile başvuru yapılmaktadır. Başvurular Akbank Direkt Kredi gibi sağlanmaktadır. Kredi sonucu SMS olarak gönderilmektedir.
 • SMS Kredi: SMS kredisine başvuru yapmak için “Kredi” yazıp boşluk bırakmalısınız. Boşluktan sonra TC kimlik numaranızı da yazıp 4425’e SMS atmalısınız. En fazla 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinizi şubeden kimlik belgeniz ile beraber alabilirsiniz.
 • ATM Kredi: ATM’den en fazla 10.000 TL olmak üzere kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvururken TC kimlik numaranız il cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. Başvuru sonucu cep telefonunuza SMS olarak gelmektedir.

Türkiye İş Bankası:

Türkiye İş Bankası Anında Kredi seçeneği ile gelir belgesine ihtiyacınız kalmadan kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için Türkiye İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. En fazla 30.000 TL kredi kullanılabilmektedir. Faiz oranları %2,05’ten başlamaktadır. 48 aya kadar vade sağlanmaktadır. Başvurular internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılmaktadır. 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek yoktur. Başvurunuz olumlu ise istenilen para hesabınıza aktarılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER