Anında Hesaba Yatan Kredi

Anında Hesaba Yatan Kredi

Şubesiz anında kredi sağlayan bankalar son dönemlerde vatandaşın oldukça ilgisini çekmeye başladı. Güncel piyasa durumundan mütevellit halkın maddi desteklere olan ihtiyacı arttı. Bu durum, ister istemez bankaların sağladığı kredi seçeneklerine olan yönelimi de etkiliyor. Artık, onlarca farklı bankanın, yüzlerce farklı kredi seçeneği var. Her geçen gün gelişen ve değişen kredi seçenekleri arasında, vatandaşın dikkat ettiği özelliklerin başında krediye kolay ulaşım ve ödeme kolaylıkları geliyor. Kredi seçenekleri arasında karşılaştırmalar yapıp, vatandaşlar için en uygun bankayı belirlemek yerine gelişmiş seçenekler sunan kredi türlerine değineceğiz.

Son yıllarda hayatımızın her alanına hâkim olan hız, finans sektöründe de kendini gösterdi. Artık, bir kredi sahibi olmak için günlerce şubeye gidip gelmenize veya gerekli evrakları toparlamak için aylarca resmi daireler arasında mekik dokumanıza gerek yok. Son dönemde hemen hemen tüm bankaların müşteriler için uygulamaya soktuğu, şubesiz, anında hesaba yatan kredi imkânı ile her banka müşterisi tek tuşla kredi sahibi olabiliyor. Bankalar tarafından sağlanan bu kredi imkânından yararlanmak için öncelikle bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor tabi ki. Bankalar böyle bir kolaylığı sağlayabilmek için müşterilerde birtakım kriterler gözetiyor. Ancak şubeye gitmekten çok daha kolay bir uygulama olan anında krediye herkes rahatlıkla başvurabilir. Bu kredi alma yönteminden yararlanmak için bilmeniz gereken her şeyi yazımız aracılığı ile sizlerle paylaşacağız.

Anında Hesaba Yatan Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Günümüzde aktif olarak faaliyet gösteren onlarca farklı banka bulunuyor. Bu bankaların vatandaşlara sunduğu kredi imkânları da haliyle farklılıklar gösterebiliyor. Evinizde oturduğunuz yerden kredi veren anında kredi veren bankaların listesi sırasıyla şunlardır:

  • Akbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Odea Bank
  • Vakıf Bank
  • QNB Finans Bank
  • Enpara Bank

Bu bankalara başvurarak anında kredi imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Akbank Anında Kredi

Akbank, “Akbank Direkt” adı ile müşterilerine anında kredi imkânı sunan bankaların başında gelir. Akbank’ın anında kredi verme uygulaması diğer bankalara nazaran çok daha uzun süredir faaliyette olduğu için vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu anında kredi imkânından faydalanmak için Akbank Direkt mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. Bu uygulama ile şubeye gitmeden alabileceğiniz kredi tutarı maksimum 30 000 Türk Lirası’dır. Bu krediye imzasız ve belgesiz saniyeler içinde sahip olabilirsiniz. Bunu için yalnızca Akbank direkt internet sitesinde bulunan formu doldurmanız gerekiyor.

Aldığınız kredinin ödemesini 48 aya varan vade imkânlarıyla rahatça yapabilirsiniz. Üstelik alacağınız krediye uygulanan faiz oranı %2.78’tir.

Garanti Bankası Anında Kredi

Garanti bankası da, şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi imkânları sunan bankalardan biridir. Şube peşinde koşmadan, yalnızca internet bağlantısı ile sahip olabileceğiniz bu krediye Garanti Bankası ile kolayca ulaşabilirsiniz. Anında kredi sahibi olmak için Garanti Bankası’nı tercih ettiğiniz takdirde çok avantajlı imkânlarla kredi alabilirsiniz.

Garanti bankasıyla alacağınız anında kredinin diğer bankaların sağladığı kredilerden en büyük farkı düşük faiz oranlarıdır. Miktarı ne olursa olsun aldığını krediye uygulanan faiz oranı %0.95’ten başlar.

Garanti bankası ile şubeye gitmeden alacağınız kredi miktarı en fazla 15 000 Türk Lirası değerinde olabilmektedir. Daha fazla miktarda krediye ihtiyacınız olduğu takdirde şubeye başvurmanız gerekmektedir. Aldığınız krediyi ödemek için 36 aya varan vade seçenekleri yer almaktadır. Bu avantajlarla anında kredi imkânlarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Garanti Bankası’nın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak göndermek. Başvurunuz onaylandığı an, talep ettiğiniz kredi miktarı hesabınıza yatmış olur. İşte Garanti Bankası ile anında krediye sahip olmak bu kadar kolay.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası, geniş müşteri skalası ile anında kredi hizmeti vermeye devam eden bankalardan biridir. Yapı Kredi Bankası ile anında kredi sahibi olmak için iki yöntem var. Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulamasını kullanarak ya da Yapı Kredi Bankası internet sitesine giriş yaparak anında kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu anında kredi seçenekleri son derece avantajlıdır. Yapı Kredi Bankası anında kredi uygulaması kapsamında en az 1000, en fazla 10 000 Türk Lirası kredi alabilirsiniz. Bu kredinizin geri ödemesi için 36 aya varan vade seçenekleri sunulur. Geri ödeme için uygulanan bu kolaylıkların yanında, talep ettiğiniz kredi tutarına yalnızca %1,13 oranında bir faiz işlemi uygulanır.                                  

Mobil uygulama ya da internet sitesi fark etmez, günün her saati yalnızca tek tık ile ihtiyacınız olan krediye Yapı Kredi Bankası ile sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası, anında hesaba yatan kredilere sahip olmak isteyen müşterilere sayısız imkân sunar. Bu kredi imkânlarına sahip olmak için İş Bankası müşterisi olmak yeterlidir. İş Bankası’nın sağladığı anında kredi imkânlarından faydalanmak için İşCep mobil uygulamasını ya da İş Bankası internet sitesini kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden biriyle göndereceğiniz başvuru formu sayesinde kısa sürede anında kredi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi kapsamında en fazla 30 000 Türk Lirası krediye sahip olabilirsiniz. Aldığınız krediyi ödemek için 36 aya varan vade seçeneğine sahip olabilirsiniz. Aldığınız krediye uygulanan faiz oranı ise %2,20 ile %2,30 arasında değişebilmektedir. Uygulanan faiz oranı, aldığınız kredinin miktarına göre belirlenir.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank şubeye gitmeden anında kredi sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik kredi seçenekleri sunan bankaların başında gelir. Vakıfbank’ın ayrıcalıklı anında kredilerinden faydalanmak için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Vakıfbank ile alacağınız anında kredinin maksimum miktarı 30 000 Türk Lirası olmaktadır. Anında kredi miktarınız için tanınan vade süresi ise en az 3 ay, en fazla 48 aydır. Geri ödeme aşamasında ana paraya uygulanan faiz oranı %2,39’dur.

Vakıfbank’ın ayrıcalıklı anında kredi uygulamasından yararlanmak için Vakıfbank internet sitesinde bulunan anında kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz form onaylanır onaylanmaz almak istediğiniz kredi miktarı banka hesabınıza yatar. Vakıfbank’ı kullanarak anında, şubeye gitmeden kredi sahibi olmak işte bu kadar kolaydır.

Türkiye’de bulunan çoğu banka günümüzde anında kredi hizmeti vermektedir. Artık, bankaların sunduğu çoğu hizmeti, şubelere gitmeye gerek kalmadan, evden halledebiliyoruz. Bu kolaylıklardan yararlanmak için öncelikle, başvuracağınız bankaya karar vermeniz gerekiyor.

Anında hesaba yatan kredi imkânından faydalanmak için hangi bankayı tercih edeceğinize karar vermeden önce, tüm bankaların bu konuyla ilgili sağladığı avantajları öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde hangi bankanın sizin için en doğru seçenek olduğunu belirleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise geriye yalnızca ilgili bankaya bir başvuru formu göndermek kalıyor. Anında kredi başvurusunu göndermek için internete erişiminiz olması yeterli. Bankaların mevcut mobil aplikasyonlarını ya da resmi internet sitelerini kullanarak bahsi geçen başvuru formunu gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz form sonucunda, çok kısa bir zaman içinde tarafınıza geri dönüş yapılır. Olumlu bir geri dönüş yapıldığı takdirde de, bankadan talep ettiğiniz kredi miktarı banka hesabınıza yatırılır. Acil durumlar için son derece faydalı olan bu kredi yöntemini deneyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER