Büyük Oyunların En Büyük Hataları

Büyük Oyunların En Büyük Hataları neler? Oyun dediğimizde aklımıza hemen kendimizi eğlendirmek için indirdiğimiz bir eğlence türü geliyor. Ancak oyunlar sadece sosyal hayatımızda değil bilgisayar hayatımızda da bulunuyor.

Oyunlar günü günden gelişmeye ve gerçek hayata daha fazla benzemeye başlıyor. Bu durumda oyun platformu genişlemeye ve daha fazla paralar piyasada oynamaya başlıyor. Her ne kadar güçlü bilgisayarınız olmasa da yeni nesil oyunları oynamamanız da fayda var. 20,000 TL ile toplanan bir bilgisayar olsa da yeni nesil oyunlarda büyük kasmalar oluşabiliyor. Bazen ise tamamen oyundan kaynaklı hatalarda olabiliyor. Bu yüzden oyunları seçerken genellikle üst düzey değil de bilgisayarınızın kaldırabileceği kadar oyunları oynayın. Aksi takdirde bilgisayarınıza büyük zarar verebilirsiniz.

Piyasa da eşi benzeri olmayan oyunlarda bulunuyor. İster grafik anlamında ister oyuncu deneyimi hakkında olsun çok güzel olabiliyorlar. Kazandıkları gelirler ile oyunu geliştiriyorlar mı? Diye kafanızda soru oluşabilir. Ancak çoğu kullanıcı yeni nesil oyunlar hakkında geliştirmiyorlar, hala hatalar var gibi cümleler kullanıyorlar.

4 En Büyük Oyunların Hataları

1.PUBG

Tam adıyla PlayerUnknown's Battlegrounds. Son dönemlerde piyasaya bomba gibi geldi söylenebilir. Şu anda dünya genelinde en fazla oyuncuya sahip oyun. Yaklaşık 400 milyon kullanıcıya sahip olan PUBG bazı hatalara sahip. Oyuncular bu hatalar sayesinde oyundan atıldıklarını ve ceza yediklerini söylediler. Ancak hata konusunda PUBG diğer oyunlarda geride kalıyor. PUBG'de en fazla yaşanan hata araba ile giderken arabanın uçması, kapıların geç açılması ve diğer hatalar. PUBG yeni gelen güncellemeler sadece harita ve silahlar üzerine geliyor.

2.FİFA 18

Futbol deneyimini bizlere en iyi şekilde sunan ancak belirli hatalara sahip olan oyunlardan birisidir. FİFA serisinin hataları 1994 yılında çıkarılan FİFA 94 oyunundan geliyor. FİFA 94 oyununda hakemden kaçarsanız herhangi bir kart almak mümkün olmayacaktır. FİFA 18 serisinin ise en büyük hatalarından birisi oyunda yüzü olmayan oyuncular, dev ve küçük adamlar ve diğer sorunlardan oluşuyordu.

3.Shadow Of War

Gerçek anlamında bizlere en iyi kaliteyi ve savaş repliğini sunan oyunlardan birisi. Ancak oyunda bazen öldürdüğümüz oyun karakterleri dirilerek yeniden bizimle savaşmaya başlıyorlar. Aynı zamanda oyunda bazen kılıçlar kaybolabiliyor. Çoğu kullanıcı bu detayları görmezden gelerek oynasa da yeniden dirilme olayını bir özellik olarak algıladılar.

4.GTA V

Son yılların en iyi hayat deneyimini sunan oyunlar arasında ilk sırada yer aldığı söylenebilir. Gerçekten yüksek grafiklere ve oynama hissiyatına sahip olsa da arada bazı hatalar oluyor. Bu hatalar aslında sadece GTA V serisinde değil San Andreas, Vice City, GTA IV gibi oyunlarda da oluşuyordu. Oyunda belirlenen en güncel hata oyunda haritanın yüklenmemesi oldu.

YORUM EKLE