Gizem Kayalı Kimdir? Kaç Yaşında ve Aslen nereli?

Gizem kayalı, ünlü modellerin arasından sıyrılmış, güzelliği ve boyunun uzunluğu ile bir adım önde olan tescilli mankenlerden. Gizem kayalı hakkında merak ettiklerinizi size sunuyoruz.

Gizem Kayalı Kimdir? Kaç Yaşında ve Aslen nereli?

Gizem Kayalı Ve Bilinmeyenleri

Son zamanların sıkça duyulan isimlerinden biri Gizem kayalı. İstanbul 1994 doğumlu olan Gizem lise mezunu. 1.83 boyunda olan Kayalı, 2016 yılında Best model of Turkey ile güzelliğini kanıtlayıp birinci oldu. Yarışma sonrasında birçok magazin ve dergiler sayesinde ünü yayıldı ve birçok kesim tarafından tanınmaya başladı. Hayatını Kırklareli’nde devam ettiriyor. 2012 yılından bu yana mankenlik hayatında ilerlemeye devam ediyor. Gözde modellerden biri olan Gizem kayalı, boyunun uzunluğunu ve güzelliğini avantaja çevirmiş durumda. Güzelliğinin sırrı olan ve haftanın üç günü fitness ve pilates yaparak geçiriyor. Formunu korumaya ve mesleğinin hakkını veren özverili mankenlerden. Zayıf kalmak için uyguladığı her hangi özel bir diyeti olmayan sadece azar azar fakat her şeyden vitamin aldığını ifade ediyor.

Evliliğe Bakış Açısı

Gizem kayalı, evliliğin kutsallığına inanan mankenlerden. Çocukları çok sevdiğini fakat anne olabilmek için doğru kişiyi bulmak istediğini, sadece evlenmek ya da anne olmak için evlenmek istemediğini belirtti. Mutfak konusunda da başarılı olan ünlü model, yemeği yemekten çok yapmaktan hoşlandığını kendisine terapi olarak değerlendiriyor. Mankenlik konusunda en büyük destekçisinin ailesi olan Gizem, sadece mankenlik üzerine değil oyunculuk üzerine de kariyer hedefliyor.

Gizem Kayalı’nın Eğitim Hayatı

Lise mezuniyetinden sonra öğrencilik hayatına İstanbul üniversitesinde devam eden Kayalı, bölüm tercihini “havacılık yer hizmetleri yönetimi” olarak kullanmış. Modellik hayatında da ilerleme kaydeden, yurtdışında da modelliğe devam etmek isteyen azimli bir kişilik. Dünya standartlarına uygun fiziği ile birçok ülkede de Türkiye’yi temsil edebilecek potansiyelde. Uzun düzgün ve iç bacak boyu 1.13 cm olan Kayalı, kısa sürede fikirlerini uygulamaya geçireceğe benziyor. Kendisi gibi uzun ve ince mankenler dışında balıketli mankenler için de olumsuz düşüncelere sahip değil. Her kesimin farklı hitap noktaları olduğu düşüncesi içinde. Kısa süre içerisinde kariyer basamaklarını tırmanıp yurtdışında da kendini ispatlamak istiyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2018, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER